Manažerská studia poskytujeme pod záštitou BCC
Manažerská studia poskytujeme pod záštitou BCC

Business třída

Setkávejte se pravidelně s kolegy na top manažerské úrovni a sdílejte zkušenosti a postřehy ze světa řízení různého druhu organizací. Tato služba je určena těm, kteří to myslí s managementem vážně a mají ambici stát se skutečnými lídry – vzory pro ostatní. Naše setkání jsou vedena formou „Master mind“, což je řízená forma debaty, kde se rozvíjíme a obohacujeme o úhly pohledu a zkušenosti druhých. Témata si společně definujeme, což umožňuje cílený profesní i osobnostní rozvoj.
Business třída je zaměřená na rozvoj manažerského stylu účastníků a jejich organizací. V úvodu projde každý člen business třídy vstupní diagnostikou a nastaví si své vlastní rozvojové cíle, které budou při pravidelných setkáních monitorovány a aktualizovány. Důvěra, autenticita a otevřenost jsou považovány za klíčové ingredience úspěchu, proto jsou naše skupiny uzavřené.
Na konci „letu“ bude každý účastník schopen reflektovat svůj rozvoj a nastavit si rozvojový plán pro sebe i svojí organizaci. Další skupinu otevíráme v září 2025. Kromě stálé posádky si na jednotlivá setkání budeme zvát zajímavé hosty, kteří přinesou nové perspektivy a obohatí diskusi.

Posádka business třídy:

PaedDr. Pavel Kotek, MBA - ředitel Společnosti pro management a leadership
„Management může být vzrušujícím dobrodružstvím, nebo tragédií: rozdíl spočívá ve vášni a hlubokém porozumění ostatním lidem a umění dostat ...
Jana Klekar, BA (hons)
Mým cílem je inspirovat ostatní k tomu, aby byli nejlepšími verzemi sami sebe. Věřím, že každý může docílit profesních a osobních ...

Hlásit se můžete zde

   

  Member
  Czech Chamber of Commerce
  Manažerská studia poskytujeme pod záštitou
  BCC British Chamber of Commerce Czech Republic
  Partnerství
  Universita Hradec Králové
  MC Master
  Pedagogical University of Cracow
  IADL