Manažerská studia poskytujeme pod záštitou BCC
Manažerská studia poskytujeme pod záštitou BCC

Virtuální MBA - Digitální management

14. 11. 2024 - 15. 01. 2026
Místo konání:
Virtuální prostor ZOOM
Příhláška ke studiu
Studium je ukončeno diplomem Mezinárodně uznávaný titul MBA
Cena pro nové účastníky 65000
Rádi zodpovíme Vaše dotazy k nabízenému studiu. Napište nám na info@spml.cz.

STUDIUM MBA

Jediné studium MBA v ČR pod záštitou Britské obchodní komory Vám umožní posunout vaší organizaci i Vás osobně na novou úroveň úspěchu. Naše MBA studium nabízí mnohem více než jen titul – přináší neocenitelné zkušenosti, praktické dovednosti a nezbytné znalosti, které budou mít vliv na váš osobní i profesní rozvoj. Budete lépe připraveni na budoucnost.

Co nás odlišuje? Malá studijní skupina s maximálně 10 účastníky vytváří intenzivní a interaktivní prostředí pro sdílení zkušeností, nápadů a perspektiv. Tento formát umožňuje hlubokou koncentraci na každého jednotlivce a jeho potřeby.

Dále je to praktický přístup. Během celého studia nejsou studenti jen pasivními posluchači – pracují na vlastních projektech, které jsou zasazeny přímo do reálného prostředí. Tato kombinace teorie a praxe je klíčem k okamžitému uplatnění nově nabytých dovedností ve vaší praxi. Po celou dobu studia budete pracovat na svém vlastním projektu.

Začlenění do našeho programu vás nejen posune v oblasti strategie, managementu a inovací, ale také vám umožní efektivní práci v digitálním prostředí a vytvořit cenné profesní kontakty. Tato síť spojení s ostatními majiteli a řediteli organizací, kteří se s vámi budou učit a růst, může vést k budoucí spolupráci a dalším příležitostem.

Nyní je čas, abyste se rozhodli investovat do svého vlastního rozvoje a budoucnosti vaší organizace. Nechte se inspirovat, učte se od těch nejlepších a přineste do své práce novou energii a perspektivu.

MBA – Digitální management

Studijní zaměření je určeno zejména pro pracovníky středního a vyššího managementu, nebo pro aspiranty na tyto pozice. Výuka probíhá v češtině, kombinovanou formou – tedy účastí na předepsaných přednáškách (1–2× v měsíci), dále absolvováním povinných konzultací a samostatné práci. Lektorský tým tvoří výhradně profesionálové s prokazatelnou praxí, nejméně 15 let v daném oboru.

PRŮBĚH STUDIA

Vzdělávací moduly probíhají ve virtuálním prostředí ZOOM jednou až dvakrát měsíčně. Jsou vedena formou přednášek/workshopů/tréninků, rozvržených do 3 semestrů. Cílem je osvojení praktických dovedností, které bud student schopen okamžitě uplatnit v praxi, rozvoj pokročilého manažerského uvažování, schopnosti přispívat kreativními/novými způsoby k řešení stávajících situací v praxi studentů a podílet se na rozvoji zvolené oblasti.

POSTUPOVÉ PRÁCE A ZÁVĚREČNÁ ZKOUŠKA MBA

Ověření dosažené úrovně vzdělání v jednotlivých předmětech probíhá formou zpracování závěrečné reflexivní práce (s důrazem na její praktické využití) v předepsaném rozsahu, a následné diskuse k závěrečné práci. Student v ní musí prokázat nejen znalosti v oboru, ale i schopnost uvažovat v souvislostech a připravenost obhájit výsledky své práce před odbornou zkušební komisí. Po úspěšné obhajobě bude studentovi udělen profesní titul Master of Business Administration (MBA)

Vzdělávací modulLektor/kaTermín
Zahájení studiaStudijní rada14. 11. 2024
Digitální kancelářMgr. Taťána Plecháčková14. 11. 2024
Řízení týmu v digitálním prostředí IPaedDr. Pa­vel Ko­tek, MBA4. 12. 2024
Řízení týmu v digitálním prostředí IIPaedDr. Pa­vel Ko­tek, MBA13. 1. 2025
Efektivní nastavení procesů organizaceMgr. Jana Vožechová, Ph.D., MBA12. 2. 2025
Manažerské rozhodování IIng. Marian Kováč, MS3. 3. 2025
Manažerské rozhodování IIIng. Marian Kováč, MS1. 4. 2025
Efektivní řízení online poradIng. Mgr. Hana Ja­ni­ko­vá, MBA24. 4. 2025
HR v digitálním prostředíIng. Mgr. Hana Ja­ni­ko­vá, MBA15. 5. 2025
Budování zdravé organizační kulturyPaedDr. Pa­vel Ko­tek, MBA10. 6. 2025
Digitální marketingBc. Martina Hyndráková, MBA9. 9. 2025
Digitální hygiena manažerůBc. Matěj Krejčí2. 10. 2025
Umělá inteligence v manažerské praxiIng. Štěpán Čábelka, Ph.D.12. 11. 2025
Manažerský aplikační workshopPaedDr. Pavel Kotek, MBA
Ing. Mgr. Hana Janiková, MBA
8. 12. 2025
Obhajoba závěrečné reflexivní práceStudijní rada15. 1. 2026

Lektoři

Ing. Marian Kováč, MS
Pro klienty jsem kupoval a prodával firmy, pro banky vymáhal dluhy, pro Slovenskou centrální banku dělal po revoluci první rating a emisi ...
Bc. Martina Hyndráková, MBA
Mojí doménou jsou především marketing, design thinking, PR a online. Jsem inspirátor, zrcadlo, tlumočník, analytik, gramodeska i postrkující šťoura. ...
Mgr. Jana Vožechová, Ph.D., MBA
Dlouhodobě se věnuji problematice řízení neziskových organizací pečujících o ohrožené děti a jejich rodiny. Cenné manažerské zkušenosti jsem získala různých pozicích ...
Ing. Mgr. Hana Janiková, MBA – vicepresident pro strategii a MBA
„Dobrý strategický plán je základem každé úspěšné firmy nebo projektu. Společně projdeme úskalí plánování, identifikujeme rizika i možné zkratky ...
PaedDr. Pavel Kotek, MBA - ředitel Společnosti pro management a leadership
„Management může být vzrušujícím dobrodružstvím, nebo tragédií: rozdíl spočívá ve vášni a hlubokém porozumění ostatním lidem a umění dostat ...

Máte zájem o studium? Přihlašte se!
      

  Member
  Czech Chamber of Commerce
  Manažerská studia poskytujeme pod záštitou
  BCC British Chamber of Commerce Czech Republic
  Partnerství
  Universita Hradec Králové
  MC Master
  Pedagogical University of Cracow
  IADL