Manažerská studia poskytujeme pod záštitou BCC
Manažerská studia poskytujeme pod záštitou BCC

Ing. Radovan Breuss

Podílel se na významném rozvoji dostupnosti datových služeb v České republice a zejména na uvedení prvních služeb na bázi Voice over IP na trh. Na tomto projektu velmi úzce spolupracoval s evropským zastoupením společnosti Cisco a Nortel. Prošel řadou odborných vzdělávacích programů zaměřených jednak na odborný technologický rozvoj, jednak na oblast řízení, vyjednávání, prezentačních dovedností, typologie a psychologie týmu a krizového řízení.

Od roku 2000 působí v seniorských pozicích týkající se péče o významné zákazníky v globálních korporacích (SAP, Accenture, Capgemini.. ). Zabývá se hlavně řízením kompletního obchodního cyklu u velkých IT projektů - od generování poptávky na straně zákazníka přes sestavení a vedení obchodního týmu ve fázi prodeje až po vlastní realizaci projektu a poprojektovou podporu zákazníka, vedoucí k nové poptávce po dalším rozvoji dodaného řešení. Má bohaté dlouholeté zkušenosti jak s vlastní obchodní činností tak s týmovou prací a motivací členů týmu. Jeho obchodními partnery jsou typicky členové vedení společnosti na pozicích CFO, CIO a CEO.

 Mezi jeho klíčové zákazníky patří společnosti z oblasti tzv. Services Providers, zejména z oblasti telekomunikací, utilit, pošt, dopravy a medií, jako jsou Telefonica, T-Mobile, ČEZ, PRE, Česká Pošta, ČSA, Letiště Praha, Česká Televize. Má rovněž zkušenosti z tvorby a realizace partnerské obchodní strategie s významnými partnery z IT oblasti, jako jsou společnosti IBM, HP, Ness, Logica, Accenture

 Od roku 1995 do roku 2000 působil na poradenských pozicích be společnosti APP a na pozici product managera pro datové služby s vysokou přidanou hodnotou u společnosti Český Telecom.

Member
Czech Chamber of Commerce
Manažerská studia poskytujeme pod záštitou
BCC British Chamber of Commerce Czech Republic
Partnerství
Universita Hradec Králové
MC Master
Pedagogical University of Cracow
IADL